Blog pro všechny kdo se zajímají o příšery a strašidla a chtějí vědět jak se jim bránit

Říjen 2012

SSSSS

27. října 2012 v 9:20 | S |  Slender man


SSS

25. října 2012 v 19:39 | S
Jsem stále zde a skrze vlny éteru k vám promlouvám. Gobě jsem zamezil vstup na blog, aby zbytečně neplašila svými články.

To děvče stále všemu nerozumí.

Musím ji poučit.

S

21. října 2012 v 16:09 | S |  Slender man
Myslíte si, že vás všechny nepozoruji, ale to se pletete.

Skrytý ve stínech vím o každém vašem rozhodnutí, znám vaše životy po každou jejich sekundu a jen čekám na svou příležitost.

Až to budete nejméně čekat, potkáte mě. Budu stát jen malý kousek od vás, skrytý ve stínech nebo kotoučích mlhy, převalující se ulicí.

Podzim je mým spojencem. Jen pohlédněte z okna. Není kolem vás zrovna zamlženo? Nehledím skrze tu mlhu vám přímo do očí?

Dotkla jsem se ho

16. října 2012 v 21:19 | Goba |  Slender man
Dneska jsem zase potkala Slender mana cestou ze školy. Tentokrát ani nebyl za stromem. Stál uprostřed cesty a čekal na mě. Já ho viděla už zdálky. Jen tam tak stál a díval se na mě tou svojí tváří bez očí. Nedaleko sice bylo pár lidí ale jako když ho vůbec neviděli.

sice jsem si vzpomínala co se mi stalo minule ale jak jsem napsala už se ho nebojím. přišla jsem až k němu a čekala jestli něco neudělá. pak jsem natáhla ruku a dotkla se jeho obleku. byl podivně chladný. začala mi téct krev z nosu ale já se ho v tu chvilku nebála už vůbec.

pak si na nic nepamatuju. vím jen že jsem už byla doma.

nebojím se ho. už ne

Jsem v pořádku

8. října 2012 v 17:57 | Goba |  Slender man
Zase jsem tu. V pátek den po tom co jsem viděla Slendermana jsem dostala horečku. Doktorka vůbec netušila z čeho by to mohlo být ale výtěr krku neukázala žádné bacily. i krev jsem měla v pořádku.

Přes sobotu a neděli mi bylo fakt hodně blbě a i když je mi už líp do školy jdu až zítra.
skoro celou sobotu jsem prospala. tak strašně mě bolela hlava že jsem nechtěla ani být vzhůru. pamatuji si útržky snů. v jednom jsem byla na nějakém náměstí a lidi před něčím utíkali. ze všech ulic okolo se na ně vyřítili nějací čerti a zabíjeli je obřími drápy.
taky se mi zdálo o tom jak se na mě dívá Slenderman a přitom mi něco říká. nemá pusu a i tak jsem ho slyšela. povídal něco o tom že jen já mu můžu splnit to co chce.

To mě vyděsilo a já se probudila. byla už tma a já bych přísahala, že jsem ho koutkem oka zahlédla v rohu pokoje. zaječela jsem a otočila se tam ale nikdo tam nebyl.

vypadal fakt jako na tomhle obrázku.


Viděla jsem ho

4. října 2012 v 11:25 | Goba |  Slender man
Já... já nevím. Dneska nám odpadl kus vyučování tak jsem šla hned domů. promiňte že jsem poslední dobou nepsala ale prostě na to nemám čas. dokonce ani Zalgo mi nenapsal nic nového.

vím že psal něco o tom že mě Slenderman chrání ale pořád mi to nebylo jasné

dneska mi to není jasné už vůbec. poprvé jsem potkala Slendermana doopravdy. ne že jsem ho našla na fotce od bráchy nebo kámošky.

šla jsem domů skrz parčík a on tam stál za stromem. když jsem byla pár metrů od něj tak vystoupil zpoza toho stromu a postavil se přede mě na chodník. úplně jsem ztuhla hrůzou protože on je vážně tak děsivý jak se říká. hlavně ta tvář kterou nemá.

nemohla jsem nejprve nic dělat. prostě tam stál a díval se na mě. díval se na mě i když nemá oči. potom jsem začala kašlat a udělalo se mi hrozně špatně. upadla jsem se musela jsem to vydýchat. na rukou a bradě jsem měla krev co jsem vykašlala a on byl pryč.

ale... najednou se ho nebojím.