Blog pro všechny kdo se zajímají o příšery a strašidla a chtějí vědět jak se jim bránit

Srpen 2012

Jak se bránit The Rake

30. srpna 2012 v 11:59 | Goba |  The Rake
Včera nebyl žádný článek protože jsem sbírala materiály na tenhle. řeknu vám že je dost těžké zjistit něco víc o The Rake. na jednu stranu se toho o něm ví spousta ale na druhou jak když nikdo neví nic.

The Rake je hrozně málo fotek. Třeba Slendermana se lidem podaří vyfotit časteji skoro jako kdyby to sám chtěl. Našla jsem ale ještě jednu fotku.

Jak se bránit? The Rake provází lidstvo také dost dlouho ale dozvídáme se o něm hlavně z deníkových zápisků lidí kteří ho viděli a spáchali sebevraždu kvůli něčemu co jim řekl. Je to podobné jako se Slendermanem. Vyhlédne si vás jako oběť, ukáže se vám a to znamená že jste jeho obětí buď vy nebo někdo z vašich blízkých. Na některé lidi klidně jen celé noci kouká a děsí je dokud je nedožene k sebevraždě ze strachu před ním. na druhou stranu se zdá že The Rake může nějakým způsobem ovlivňovat světové dění podle toho komu se ukáže. prý že se zjevil některým důležitým lidem a prostě jim řekl co nesmí dělat. někdo říká že jen díky němu nevypukla před čtyřiceti lety třetí světová válka protože mluvil s americkým a ruským prezidentem.

Jiní lidé o něm sice ví ale nebojí se ho protože ho vnímají jako něco dobrého. Vědí že jim může ublížit ale nebojí se ho.

Nezjistila jsem jak se mu doopravdy bránit ale nejspíše to bude v tom strachu. nesmíte se ho bát. vnímejte ho jako kamaráda a pokud se vám zjeví tak ho tak i berte. The Rake je ve skutečnosti možná dobrou byostí i když je děsivý. Na závěr mám ještě video kde o něm mluví nějaká paní že si ho pamatuje jako malá holčička. Sice je to anglicky ale brácha mi k tomu něco řekl a prý se ho nebojí protže ho vlastně zná.Hodně starý obrázek Slender mana

28. srpna 2012 v 18:49 | Goba |  Slender man
Tý jo! Psala jsem jak Slendermana znali už ve starém Egyptě ale tohle je už moc! Fotka jeskynních maleb někdy z doby kamenné. Báli se ho už pralidé. On je tu fakt odjakživa.


Jak se bránit Slendermanovi

27. srpna 2012 v 11:39 | Goba |  Slender man
Další článek jak se bránit příšerám. Dneska o Slendermanovi kterého kamarádka vyfotila v našel lese a já ho pak nejspíš i viděla ale nejsem si tím úplně jistá.

Zaprvé chce prý svých 20 dolarů. jak jsem se dozvěděla je to prý asi 400 korun. Pokud vás pronásleduje platí na něj nechat mu na prahu domu alespo'N nějaké peníze. Já to zkusila. Dala jsem mu tam 7 korun. ty do rána zmizely a pak jsem měla pár dní pocit že tu není. teď mám ale zas pocit že mě sleduje z lesa. možná když mu dám postupně všech 400 korun tak odejde. ale myslím si že potom si vybere další oběť podle toho komu všemu ty peníze prošly rukama. a těch mincí se už musely dotknout stovky lidí takže ho vlastně jen pošlete na někoho jiného.
Dost by mě zajímalo co chtěl dokud nebyly Spojené státy americké a jejich dolary. chtěl ve středověku dvacet zlaťáků?

Koník5 psala před chvílí v komentářích, že kdy na něj zavoláte Slendermane, uvolni mi cestu! tak vás buď nechá jít nebo vás naopak začne honit. to jsem si ještě nikde neověřila a sama se to bojím vyzkoušet.

hledala jsem ale dál. Prý je základem se ho prostě nebát. Pokud ho potkáte tak se na něj nesmíte moc dlouho dívat a nejlépe předstírat že ho vůbec nevidíte. pak vás sice bude pozorovat ale může se stát že vás nechá být. protentokrát protože když už si někoho vyhlédne většinou ho nakonec stejně dostane. také je dobré po něm přímo nepátrat. všichni kdo ho zkoušeli cíleně hledat ho nakonec doopravdy našli. zato lidé kteří o něm nikdy neslyšeli jsou v pohodě. když půjdete do lesa hledejte houby a maliny ne Slendemana!!!

oproti duchům se neví o žádném symbolu nebo věci které by se bál. rozhodně s ním nezkoušejte bojovat. Brácha se dočetl o chlápkovi co ho viděl a vzal si do lesa loveckou pušku aby ho zastřelil. lidé z blízké vesnice zaslechli dva výstřely a potom našli jen chlápkovi šaty a pušku která měl ohnutou hlaveň. hlavně se pořádně neví co je Slenderman zač. přízrak mimozemšťan nebo jen divný člověk? nikdo neví a tak se ani neví co na něj vlastně platí

potom ještě někdo vymyslel že se musíte tvářit jako něco co je podobně mocné jako Slenderman. jenže on vás i přesto většinou prokoukne. a i tak nikdo vlastně neví co je podobně mocné protože on jako kdyby mohl vše

mám pocit že zase číhá v lese. včera jsem našla před obchodem dvoukorunu tak mu ji tam dám. třeba mě zas pár dní nechá.

budu dál pátrat jak na něj

na téhle staré fotce je viděl dost špatně ale schovává se u stromu napravo. zkusím k tomu najít příběh ale vsadím se že ty děti zmizely


Jak se bránit duchům

26. srpna 2012 v 15:50 | Goba |  Duchové
Je to pravda neměla jsem tu zatím moc o tom jak se příšerám a duchům bránit. Tak to jdu napravit. Jako první bych se zaměřila právě na duchy. Tyhle rady mám zčásti od tety (babička se duchů bála) a něco přeložil brácha z jedněch amerických stránek.

Tohle je fotka ducha který prý straší na nějakém hřbitově v Polsku. Je to jeden z duchů co se nejvíc podobají svým tvarem ještě lidem takže je to spíš dobrý duch který má spíš varovat nás před něčím než nám škodit. Zatím se teda neví proč má varovat. Duchové co mají stále ještě lidské rysy jsou většinou duchové mladí a patří lidem kteří zemřeli ještě docela nedávno. Pokud je duch už jen jakási skvrna nepodobná člověku je to duch starý. A staří duchové se chtějí mstít protože jsou tady už moc dlouho místo aby odešli do posmrtného života.

Proti takovým duchům je nejlepší se bránit přímo tím že se obklopíme předměty a symboly kterých se bojí. Pozor duchové se nebojí náboženských symbolu jako jsou kříže protože to by se jinak nezjevovali často na hřbitovech a v kostelech! Fungují na ně ale staré symboly třeba egyptský ankh (pod fotkou). Někteří lidé ho nosí jako přívěšek na řetízku jiní si ho nechávají vytetovat (aby se nestalo že ho někde zapomenou. tak ho mají stále u sebe). Stačí ale mít ten symbol klidně na papírku složený v peněžence.

Další věci které duchům vadí jsou sůl a sušená šalvěj. Stačí s sebou trochu nosit třeba v pytlíčku. pokud potkáte hodně silného ducha kterému nevadí že to u sebe máte je dost dobrá šance ho zahnat tím že po něm sůl hodíte. Když se na vás zaměří takhle silný duch je dobré se vybavit také třeba odvarem z máty (pomáhá i mátový čaj pít) nejlépe čerstvé a mít u sebe také pár březových třísek i když u těch ještě nevím proč.u sestřenky

25. srpna 2012 v 13:03 | Goba |  Duchové
Tak jsem zpátky. máma najednou řekla že jedeme za sestřenkou a tetou. prý mi to řekla ale to jsem asi spala nebo co. musela jsem rychle zabalit a jeli jsme. sestřenka bylí v Hlinsku na vysočině.

bylo to fajn ale to vás asi nezajímá. Schválně jsem se sestřenky optala jestli někdy neviděl ducha nebo tak ale řekl mi že ne. Slyšela nás teta a začala si s námi o tom povídat. Babička jí prý jednou řekla že když byla malá docela je děsila protože jim říkala že kolem sebe vidí věci které oni neviděli. mohli si myslet že si jen tak vymýšlí ale jednou jim prý popsala že v křesle pod oknem sedí pán a když ho popsala všichni se hrozně vylekali protože popsala úplně přesně pradědečka kterého nikdy neviděla ani na fotkách.
To se jí prý dělo asi do šesti let pak s tím prý přestala. sama si to ale nepamatuje.

Pak mi ještě vyprávěla jednu historku o babičce ale tu si nechám na další článek

jsem zpátky!

25. srpna 2012 v 8:21 | Goba |  Ostatní
omlouvám se že jsem pár dní nic nenapsala ale znenadání jsem jela k sestřenici

brzy sem něco dám

Poloviční mimozemšťani

17. srpna 2012 v 18:49 | Goba |  Mimozemšťani
Už jsem tu jednou psala o mimozemšťanech. A teď nemyslím takové ty legrační zelené s tykadýlky ale ty šedé s velkýma černýma očima co prý unáší lidi a tak vůbec.

Hodně lidí co tvrdí že je tito mimožemšťané unesli se zmiňuji že krom různých experimentů se mimozešťané také pokoušli udělat křížence člověka a mimozemšťana. ženy tvrdí, že po únosu byly několik měsíců těhotné jen aby po dalším únosu už nebyly a muži tvrdí že jim mimozešťané odebírali sperma.

je možné že mimozešťané na nějaké dítě zapomněli a nevzali si ho včas zpátky? Je možné že se narodilo a teď je někde mezi námi? Jsou to černooké děti nebo něco ještě divnějšího?


Černá postava... The Rake?

17. srpna 2012 v 9:04 | Goba |  The Rake
Nacházím teď spoustu obrázků které nakreslily hlavně hodně nadané děti které se tím snažily světu něco říct.

Tohle nakreslil nějaký kluk z Německa na konci sedmdesátých let. Říkal že si pamatuje svou sestru ale višchni z jeho okolí mu to vyvraceli že sestru neměl. Sice se snažil pátrat ale nacházel jen drobné náznaky a všechny oficiální dokumenty někdo buď zničil nebo upravil.
Kluk si tedy domluvil schůzku s psychologem který se zabýval hypnózou. Domluvili se že zkusí pod vlivem hypnózy nakreslit portrét svojí sestry. Psycholog byl prý zděšený když viděl co mu tam chlapec kreslí ale nezastavil ho.
Tohle vzniklo. Ta postava je sice černá ale mě připomíná The Rake.


Monstrum v domě

17. srpna 2012 v 7:59 | Goba |  Další příšery
tak se zabývám dalšími příšerami a teď bych ráda zvala vaše názory. jo a promiňte že jsem včera nenapsala byla jsem pryč.

tenhle obrázek prý před třiceti lety nakreslila patnáctiletá dívka aniž by vlastně tušila proč. bylo to ve škole a měli kreslit vzpomínky z dětství. ona byla celou hodinu jako v transu a po hodině se vyděsila co to vlastně nakreslila. ta holčička prý je podle podoby ona jako malá

když to doma ukázala rodičům tak ti se za každou cenu vyhýbali odpovědi a říkali že si to prostě musela vymyslet. ona je potom ale slyšela o půlnoci, jak se o něčem hlasitě dohaduji a její táta řekl něco jako že ta věc musí z domu ještě ji najdou. ráno našli jejího tátu mrtvého prý dostal infarkt.

co si o tom myslíte vy?


Černobílý Micky plný hrůzy

15. srpna 2012 v 8:44 | Goba |  Další příšery
Sice píšu že to je černobílé ale ve výsledku je to spíše jen černé, jak je to děsivé. Tohle video se jmenuje Suicide mouse. Brácha to přeložil jako sebevražedná myš. Taky si na netu anglicky přečetl o co jde a převyprávěl mi to.

Pár let zpátky společnost Disney dávala na DVDčka dohromady různé staré kreslené seriály a dělala z toho sběratelskou edici. A dávali tam fakt staré věci z třicátých a čtyřicátých let minulého století. V archívu našli také film, který když si pustili, byl dost nudný. Byl tam akorát myšák Micky jak jde po ulici. Nic víc. Dívali se na to pár minut a pak už tam byla jen tma, tak to vypnuli. na DVD to nedali.

Jeden z těch lidí to ale chtěl protože to byla práce Walta Disneyho. Nechal si to nahrát do počítače že se pak podívá sám. Zjistil že to video má skoro deset minut ne jen asi dvě minuty na které se dívali. Pustil si ho tedy celé. Dvě minuty myšák pak tma a po tmě opět myšák. Nevydržel se na video dívat a poprosil někoho jiného ať se dodívá. Tenhle člověk prý zešílel.

Tohle video je trochu upravené. Je tam začátek a ta tma je kratší. Do té tmy přidali text ve kterém píšou že video za chvíli pokračuje ale je o hodně jiné.

Pokud se bojíte a měli byste noční můry NEDÍVEJTE SE. Já sama jsem to celé nezvládla. Na konci prý má být rusky něco o pekelné hrůze nebo co. Ale to nevím. po té tmě s textem jsem se vydržela dívat jen na minutu. Obraz poskakuje a hudba na pozadí se změnila na něco strašného.

OPAKUJU POKUD SE BOJÍTE A MĚLI BYSTE NOČNÍ MŮRY NEDÍVEJTE SE! VE VIDEO NENÍ NIC VYLOŽENĚ HNUSNÉHO ALE JE PROSTĚ DĚSIVÉ JEN TÍM JAKÉ JE.

další fotka ducha

14. srpna 2012 v 21:19 | Goba |  Duchové
tak jsem dneska zase rozjela pátrání co tady kdo kdy viděl za příšery. sousedka mi řekla ať se optám na zámku že tamprý kdysi někdo vyfotil ducha. paní průvodkyně byla moc hodná a tu fotku mi naskenovala a poslala na mail. vídíte ho? je vedle toho brnění nalevo


černooké děti

14. srpna 2012 v 17:33 | Goba |  Další příšery
Tak teď jsem našla něco příšernýho a jsem fakt ráda že to je prý jen v Americe. černooké děti. Nikdo neví odkud se vzali nikdo o nich neví nic ale prý se toulají hlavně po menších městečkách v Americe. když vám zaklepou na dveře a vy jim otevřete podívají se na vás těma svýma černýma očima a vy jste ztracení. Vždycky s vámi prý mluví jedno zatímco dalších pár čeká někde na dohled. Prý vás těma očima úplně zhypnotizují a vy pak musíte splnit cokoliv řeknou. Ještě nevím jestli dělají něco zlého ale v některých částech USA se jich naprosto příšerně bojí.

obrázek Slender mana

14. srpna 2012 v 17:09 | Goba |  Slender man
je to jasné Slender man prostě nemůže být jeden jediný. tenhle obrázek je z Anglie. nakreslil ho patnáctiletý kluk o kterém rodiče říkali že se poslední týdny choval divně. oběsil se ve svém pokoji a na stole ležel sešit ve kterém bylo tohle

ale jak jsem psala stačí dát na práh peníze. dala jsem přede dveře sedum korun a ráno byly pryč. pak by vás měl slender man nechat nějaký čas na pokoji. někde se dokonce psalo že chce 20 dolarů. nevíte někdo kolik korun je 20 dolarů??? bojím se že než mu je dám tak se nedoplatím nemám moc velké kapesné


Černá je barva příšer

14. srpna 2012 v 9:57 | Goba |  Další příšery
Ano je. Černá je barvou příšer protože symbolizuje temnotu a noc které se lidé vždy báli. Trochu jsem se nad tím zamyslela a je to docela jasné. Lidi na jednu stranu prý děsí mrtvolně bledá barva. Třeba jako by měli mít upíři. Ale když spojíte černou a bílou máte pak dokonalou děsivou kombinaci. Podívejte se třeba na Slender mana. Co vidíte? Nosí černý oblek ale u toho úplně září jeho bílá hlava bez tváře. Kombinace černá a bílá.
nebo ten další The Rake. Vždycky ho popisují jako bledého ale taky se často mluví o tom že má úplně černé oči. Jako na tomhle obrázku. Zase černá a bílá.

to samé mimozešťani co prý unáší lidi. podívejte se. bledí a k tomu velké černé oči. Jesli oni nemají něco společného s Rakem


Příšera nemusí být celá černá ale černá je prostě barva příšer. Někdy převládá jindy ne ale je na nich přesně polovinou toho co nás děsí.

fotka ducha

13. srpna 2012 v 19:59 | Goba |  Duchové
tak jsme si pořádně popovídaly s babičkou. vzpomněla si že prý děda kdysi dávno fotil křižovatku s kapličkou, co je kousek odtud.

brácha se tu fotku pokusil naskenovat ale půlka se jí nějak rozmazala tak z toho vystříhl v nějaké programu jen toho ducha kterého tehdy děda vyfotil spolu s tou kapličkou. říká se že se strašně podobá jedné paní kterou na téhle křižovatce srazilo kdysi auto


pravda o mojí fotce

13. srpna 2012 v 17:29 | Goba |  Další příšery
holt ste to poznali no. tahle fotka je fakt falešná protože když jsem bráchu poprosila jestli by mě vyfotil na net řekl mi že bych byla blbá kdybych sem dávala svou skutečnou fotku. ale napadlo ho vzít obrázek a narafičit ho před foťák, že si aspo'ň z někoho uděláme srandu.

tu holku jsme vystříhli s jednoho starýho Ábíčka s bráchu napadlo to vyfotit v koupelně aby to vypadalo jako kdyby seděla na záchodě.

když stáhnul fotku do počítače bylo jasně vidět že to je blbost ale neřešili jsme to. té hlavy v okně jsme si původně nevšimli ale teď mě docela děsí. co tam na nás koukalo??? televize tam není a naproti tomu oknu nebylo nic takovýho co by se v něm odráželo.

poslední dny je toho tu hodně. mluvila jsem s babičkou co bydlí ve vedlejším domě spojeným s naším a ta mi řekla že už dřív tady někdo viděl duchy a podobný věci ale prý to skončilo pár let předtím než jsem se narodila. určitě se tu něco děje když se začaly všechny tyhle podivný věci zase objevovat


rozděleno

13. srpna 2012 v 10:36 | Goba |  Ostatní
Tak jsem články rozdělila do rubrik. můžete se brzo těšit na další články o příšerách a strašidlech. akoerát teď musím do krámu a bojím se že někde zahlédnu slender mana. beru mobil s foťákem takže jestli ho uvidím máte novou fotku.

další fotka The Rake

13. srpna 2012 v 9:29 | Goba |  The Rake
našla jsem ještě jednu fotku The Rake


nová příšera u nás!

13. srpna 2012 v 8:29 | Goba |  Další příšery
pátrátm dál po příšerách a zjistila jsem že docela nedávno u nás někdo jednu vyfotil. vypdá to jako lochneska a dokonce to prý bylo poblíž vody

někdo jel večer autobusem. autobus musel zastavit protože přes cestu ležela velká větev tak ji musel řidič odtáhnout. jeden člověk v autobusu si všimnul že se něco hábe u jeho okna tak vytáhl foťák a rychle fotil. blesk ozářil tohle což ho dost vyděsilo. ta věc potom hnedka zmizela v lese

ten popis docela i odpovíddá jiné příšeře o které se psalo ve starém Japonsku. našla jsem jden obrázek ale tehdy to popisovali spíš jako holohlavého člověka.


The Rake

12. srpna 2012 v 18:09 | Goba |  The Rake
jak dál pátrám po slendermanovi narazila jsem na další příšeru. a ta je ještě děsivější protože se prý nerada ukazuje a jen málokdy ji někdo vyfotí. dvě fotky jsem ale našla a navíc ještě jedno video u něhož lidé tvrdí že to odpovídá jeho popisu.

je bledý vyzáblý a má strašně velké drápy a zuby. chodí nahý. chodí za lidmi a i když nemluví žádným lidským jazykem může vám říct že zemřete. lidé to sami vycítí a někteří dokonce spáchají sebevraždu jen aby je přestal navštěvovat a cokoliv jim říkat. některé z nich prý dokonce zabije sám. obrazy nikdo nenakresil ale jedna z nějznámnějších zmínek o něm je z šestnáctého století kdy o něm píše nějaký španělský námořník kterému prý řekl že mají otočit loď a dál neplout jinak zemřou. ale už to že s nimi mluvil pro mě byla jasná smrt.

The Rake znamená anglicky hrábě a asi jde o to že je sám tak hrozně vyhublý ževážně vypadá jako hrábě

ještě po něm zapátrám ale tady máte nejprve video a pak dvě fotky